DRUK WŁASNY WZORÓW KLIENTA

Realizujemy druk własny wzorów Klienta na dostępnych u Nas podkładach. Nie drukujemy na powierzonych materiałach.

Minimum druku to 5 merów bieżących z jednego podkładu (wzór w metrażu) lub 6 takich samych paneli (wzór, rozmiar, podkład).

Klient dostarcza gotowe zamknięte pliki w formacie jpg lub tif, 300 DPI w oczekiwanym docelowym rozmiarze. Nie ingerujemy w pliki oraz ich wygląd. Nie świadczymy usług graficznych dotyczących plików Klienta. Osoba zlecająca druk musi posiadać prawo do druku grafiki zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Polski i UE. Zastrzegamy sobie prawo odmówienia przyjęcia zlecenia jeśli zachodzi podejrzenie, że Klient nie posiada prawa do druku grafik lub ich jakość nie spełnia minimalnych wymagań. Firma #INNYWYMIARSZYCIA używa plików Klienta jednorazowo do realizacji zlecenia, pliki nie są przez Nas przetwarzane ani przechowywane po wykonaniu zlecenia.

Rozpoczynający współpracę z drukarnią Klient otrzymuje pakiet dokumentów, które zawierają podstawowe informacje na temat wymagań oraz sposobu dotyczącego dostarczenia plików do druku. Wycena druku własnego Klienta nastąpi po otrzymaniu zapytania na maila: [email protected] Prosimy nie załączać plików do druku jako załącznika do maila, pliki należy udostępnić przez wetransfer.com lub załączyć link do udostępnionego dysku.

Termin realizacji druków własnych Klienta to 3-14 dni roboczych. Czas liczony jest od następnego dnia roboczego od otrzymania wpłaty na konto firmowe.