Projekt #innywymiarszycia powstał z myślą o Tobie. Tak, o Tobie, o pasjonacie szycia – takim jak My. Jednak zacznijmy od początku…

Za marką #innywymiarszycia stoimy my – Magda i Piotr. Oboje wyrośliśmy w domach, w których się szyło. Stukot maszyny, stosy tkanin, kolorowe nitki. Magda szyła dla rodziny i znajomych. Tyle pięknych materiałów, zamków, suwaków, akcesoriów rozbudza przecież wyobraźnię. Projekty głównie kaletnicze były coraz bardziej skomplikowane. Okazało się jednak, że brakowało cały czas jednego miejsca, w którym byłyby zebrane wszystkie te piękne i ciekawe materiały i dodatki. Sięganie do kilku źródeł wiązało się ciągle z dodatkowymi kosztami przesyłki lub koniecznością zakupu hurtowych ilości. Doszliśmy do wniosku, że z tym problemem nie jesteśmy sami i czas pomyśleć o takim miejscu, w którym to my zbierzemy najwyższej jakości towary z rynku polskiego i zagranicznego aby dać Tobie możliwość znalezienia ich w jednym miejscu.

Magda odpowiada za obsługę Klienta czyli kontakty z Wami. Znacie ją na pewno z Naszego Facebooka i grupy. Zawsze chętnie odpowie na Wasze pytania i doradzi nie tylko w kwestii asortymentu ale także tego jak wykorzystać Nasze tkaniny i akcesoria. Szuka dla Was nowości dzięki niej asortyment sklepu ciągle się powiększa. Śmiało piszcie do niej czego szukacie, zawsze słucha Waszych pomysłów. Nasz asortyment odpowiada Waszym potrzebom.

Piotr dba o promocję, stronę techniczną i technologiczną oraz za finanse firmy. Opiekuje się klientami zagranicznymi i hurtowymi.

Cieszymy się, że jesteś z Nami,

#innywymiarszycia