Welur tapicerski futro brązowa krowa 2

 48.00 56.00/mb

Tkanina tapicerska znajduje swoje zastosowanie w renowacji mebli, samochodów oraz w dekoracji wnętrz. Idealnie sprawdzi się jako tkanina do tapicerowania foteli, kanap, podnóżków, puf, krzeseł zagłówków i paneli ściennych. Wykonasz z niego poduszki, wałki, torebki, akcesoria dekoracyjne, zasłony lub legowiska dla zwierząt.

Żywe kolory, ładny trwały nadruk na białym podkładzie. Welur cechuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozrywanie. Tkanina welurowa jest bardzo ciepła i miła w dotyku. Druk cyfrowy jest nowoczesną metodą, która pozwala na barwne i trwałe oddanie nawet małych detali wzoru.

Cena dotyczy jednego metra bieżącego.

Posiada atesty bezpieczeństwa na użyte tkaniny, materiały i farby (Oeko-Tex® Standard 100).

Welur tapicerski jako produkt z włókiem sztucznych nie wymaga dekatyzacji.

Tkaniny i dzianiny drukowane wykonane są na Twoje indywidualne zamówienie, nie podlegają zwrotowi ani wymianie. W razie pytań lub wątpliwości przed zakupem skontaktuj się z Nami.

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka jest wizualizacją i może ona nieznacznie odbiegać od kolorystyki materiału z powodu różnych rodzajów używanych monitorów oraz ich kalibracji.

Dopuszcza się występowanie różnic w odcieniach pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów wyprodukowanymi w różnym czasie.

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas realizacji: 5-10 dni.

SKU: TT-241501 Kategoria:
Welur tapicerski futro brązowa krowa 2
 48.00 56.00/mb Select options