Tkanina wodoodporna szara

20,00 PLN/mb

Tkanina poliestrowa wodoodporna pozwoli Ci wyczarować wspaniałe dzieła. Możesz z niej uszyć torebkę, torbę podróżną, śpiworek, legowisko dla pupila, nerkę, workoplecak, poduchy ogrodowe lub poduchy – fotele sako, kurtki oraz kamizelki. Rekomendujemy ją także na kolorowe i wytrzymałe podszewki do torebek.

Tkanina wodoodporna w pięknych nasyconych kolorach, przyjemna w chwycie. Jest bardzo wytrzymała na rozciąganie, przetarcia czy otarcia. Jest miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina została zabezpieczona z lewej strony bezbarwnym poliuretanowym powleczeniem oraz po prawej stronie tkaniny bezbarwną powłoką odpychającą wodę. To zabezpieczenie daje możliwość szerokiego zastosowania.

Na stanie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: TK-JED-SZA Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

Skład tkaniny: 100% poliester
Gramatura tkaniny: 190 g/m2
Szerokość tkaniny: 160 cm
Wykończenie tkaniny: jednostronne

Pamiętaj, odcienie tkaniny z różnych partii mogą się różnić między sobą.
Przypominamy, że obraz koloru prezentowanej tkaniny na monitorze może różnić się od rzeczywistej barwy, ze względu na indywidualne ustawienia.

Przepis prania:
Pierz ręcznie w 30 stopniach, susz na płasko, nie susz w suszarce bębnowej, nie prasuj.

Plamy usuwaj wilgotną szmatką, większe zabrudzenia namaczaj. Używaj delikatnych środków piorących. Przetestuj je na niewidocznej części tkaniny.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa – nie zawiera szkodliwych pierwiastków oraz metali ciężkich. Badania zostały przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa, który potwierdziły, iż tkanina mieści się w granicach normy PN-EN 71-3: 1998, oraz zaktualizowana norma PN-EN 71-3:2013-07E.

Dodatkowe informacje

Waga 0.3 kg