Tkanina wodoodporna granatowa

20,00 PLN/mb

Tkanina poliestrowa wodoodporna pozwoli Ci wyczarować wspaniałe dzieła. Możesz z niej uszyć torebkę, torbę podróżną, śpiworek, legowisko dla pupila, nerkę, workoplecak, poduchy ogrodowe lub poduchy – fotele sako, kurtki oraz kamizelki. Rekomendujemy ją także na kolorowe i wytrzymałe podszewki do torebek.

Tkanina wodoodporna w pięknych nasyconych kolorach, przyjemna w chwycie. Jest bardzo wytrzymała na rozciąganie, przetarcia czy otarcia. Jest miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina została zabezpieczona z lewej strony bezbarwnym poliuretanowym powleczeniem oraz po prawej stronie tkaniny bezbarwną powłoką odpychającą wodę. To zabezpieczenie daje możliwość szerokiego zastosowania.

Na stanie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Skład tkaniny: 100% poliester
Gramatura tkaniny: 190 g/m2
Szerokość tkaniny: 160 cm
Wykończenie tkaniny: jednostronne

Pamiętaj, odcienie tkaniny z różnych partii mogą się różnić między sobą.
Przypominamy, że obraz koloru prezentowanej tkaniny na monitorze może różnić się od rzeczywistej barwy, ze względu na indywidualne ustawienia.

Przepis prania:
Pierz ręcznie w 30 stopniach, susz na płasko, nie susz w suszarce bębnowej, nie prasuj.

Plamy usuwaj wilgotną szmatką, większe zabrudzenia namaczaj. Używaj delikatnych środków piorących. Przetestuj je na niewidocznej części tkaniny.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa – nie zawiera szkodliwych pierwiastków oraz metali ciężkich. Badania zostały przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa, który potwierdziły, iż tkanina mieści się w granicach normy PN-EN 71-3: 1998, oraz zaktualizowana norma PN-EN 71-3:2013-07E.

Dodatkowe informacje

Waga 0.3 kg