Len pikowany grafit 2×2

38,00 /mb

Len wodoodporny pikowany posiada piękny gruby splot, lekko opalizuje, ma widoczny melanż. Jest miękki i przyjemny w dotyku.

Pikowanie odbywa się poprzez tłoczenie ciśnieniowe – tkanina jest pikowana bez nitki. Dzięki czemu nie traci cech wodoodporności. Od dołu tkanina posiada owatę. Dzięki temu nie trzeba jej dodatkowo usztywniać więc idealnie sprawdzi się jako tkanina do produkcji torebek, nerek, plecaków, śpiworków poduszek, sako, worko-plecaków, poduszek ogrodowych, pokryć wózków oraz zadaszenia do huśtawek ogrodowych. Ta tkanina jest wszechstronna i piękna.

Znajduje szerokie zastosowanie w kaletnictwie i tapicerstwie.

Na stanie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: LEN01-PIK-GR Kategorie: , , Tagi: , , , , , , ,

Opis

 

Len wodoodporny pikowany w kwadrat 2×2 cm. Tkanina posiada podkład z owaty.

Ocieplacz posiada odpowiednią sprężystość i nie podlega odkształceniu podczas długiego użytkowania. Proces produkcyjny ocieplacza jest oparty na produktach atestowanych (OekoTex). Ocieplacz posiada następujące certyfikaty: FIRA, INTERTEK, IW oraz PZH.

Tkanina posiada certyfikaty i pozytywne testy bezpieczeństwa przyznane przez Instytut Włókiennictwa. PN-EN 71-3+A1 : 2014-12.

Skład: 100% poliester
Wykończenie: PU/WD
Szerokość: 160 cm

Plamy i zabrudzenia należy usuwać za pomocą miękkiej gąbki oraz wody i mydła lub łagodnych środków czyszczących (maksymalna temperatura to 30º C). Nie należy stosować rozpuszczalników i wybielaczy. Przed czyszczeniem wykonaj test w niewidocznym miejscu.

Dodatkowe informacje

Waga 0.36 kg