Jeans wodoodporny pikowany popiel 2×2

40,00 PLN/mb

Jeans wodoodporny posiada piękny charakterystyczny wygląd i splot, ma widoczny melanż. Jest miękki i przyjemny w dotyku.

Pikowanie odbywa się poprzez tłoczenie ciśnieniowe – tkanina jest pikowana bez nitki. Dzięki czemu nie traci cech wodoodporności. Od dołu tkanina posiada owatę. Dzięki temu nie trzeba jej dodatkowo usztywniać więc idealnie sprawdzi się jako tkanina do produkcji torebek, nerek, plecaków, śpiworków poduszek, sako, worko-plecaków, poduszek ogrodowych, pokryć wózków oraz zadaszenia do huśtawek ogrodowych. Ta tkanina jest wszechstronna i piękna.

Znajduje szerokie zastosowanie w kaletnictwie i tapicerstwie.

Idealny produkt do niebanalnych projektów. Łatwo się go szyje, także na maszynach domowych.

Brak w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: JEANS-POP-PIK-2 Kategorie: , , Tagi: , , , , , , ,

Opis

Tkanina charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia a także rozciąganie i otarcia. Jeans jest powleczony powłką wodoodporną.

Skład: Poliester 100%
Szerokość: 160cm (+/-5%)
Jeans wodoodporny pikowany w kwadrat 2×2 cm. Tkanina posiada podkład z owaty.

Ocieplacz posiada odpowiednią sprężystość i nie podlega odkształceniu podczas długiego użytkowania. Proces produkcyjny ocieplacza jest oparty na produktach atestowanych (OekoTex). Ocieplacz posiada następujące certyfikaty: FIRA, INTERTEK, IW oraz PZH.

Torebki, nerki, plecaki, śpiworki, poduszki, sako, worko-plecaki, poduszki ogrodowe, zadaszenia do huśtawek ogrodowych. Ta tkanina będzie idealnie łączyć się z bawełnami dekoracyjnymi, można z niej stworzyć niepowtarzalne dna torebek.

Tkanina posiada certyfikaty i pozytywne testy bezpieczeństwa przyznane przez Instytut Włókiennictwa. PN-EN 71-3+A1 : 2014-12.

Dodatkowe informacje

Waga 0.03 kg